Bever Control AS

Systemsalg, internasjonal brukerstøtte

Thorvald Wetlesen Jr
Managing Director
473 71 762

twjr@bevercontrol.com

Service og brukerstøtte, deler og instrumentering

Morten Boe

Morten Bø
Production Manager
906 52 315
morten.bo@bevercontrol.com

Brukerstøtte for software og stikningsoppgaver

Emil Sandell Festin
Senior Consultant
904 00 117
emil.festin@bevercontrol.com

Service og brukerstøtte, deler

Arve Flaten
Service Engineer - Production

arve.flaten@bevercontrol.com


Software-brukerstøtte, forskning og utvikling

Software-utvikling

Vladislav Ukhanev
R&D, programming
950 69 796
vladislav.ukhanev@bevercontrol.com

Automasjon

Vemund Hellekleiv
Service Technician
466 37 143
vemund.hellekleiv@bevercontrol.com

Regnskap

Mette Helene Solø
Accounting
414 22 387
Mette.Helene.Solo@bevercontrol.com

Systemsalg, internasjonal software-brukerstøtte

Einar Gløersen
Senior Engineer
995 50 139
einar.gloersen@bevercontrol.com

Service og brukerstøtte, deler og Bever 3D Scannere

Dag Erik Christiansen
Service Engineer - Production
+47
dagerik.christiansen@bevercontrol.com

Service og brukerstøtte, deler og innkjøp

Leif Vidar Synstelien
Service Engineer - Purchase Manager
900 80 370
leifvidar.synstelien@bevercontrol.com

Software-brukerstøtte, forskning og utvikling

Ivar Oppen

Ivar Oppen
Senior Consultant
ivar.oppen@bevercontrol.com

Systemsalg, konsulenttjenester, internasjonal brukerstøtte

Thorvald Wetlesen Sr
Senior Consultant
901 36 451
thorvald.wetlesen@bevercontrol.com

Software-brukerstøtte, forskning og utvikling, geologi

Silje Hatlø Hagen
Senior Consultant
415 45 386
silje.hagen@bevercontrol.com

Software-brukerstøtte, forskning og utvikling

Haakon Haakonsen

Håkon Håkonsen
Senior Consultant
hakon.hakonsen@bevercontrol.com